Voetbal Vereniging Rhoon

Contactpersonen

Contactinformatie

Sportpark “De Omloop” - Omloopseweg 6f -  Rhoon
                                         - Postbus 

tel. 010 - 501 8832          mail: info@vvrhoon.nl

Contactpersonen

BESTUUR 

Voorzitter Jaap Boutersevoorzitter@vvrhoon.nl 

Secretariaat Gerard Groothengelsecretariaat@vvrhoon.nl 

Penningmeester Reinhard van de Poll sr.penningmeester@vvrhoon.nl 

Wedstrijdsecretaris lagere senioren/zaal Wout Messemakerwwmessemaker@gmail.com

Michiel Nilssoninfo@rimcom.nl

Jeugdvoetbal tjc@vvrhoon.nl  

Contacten KNVB Wout Messemakerwwmessemaker@gmail.com

Facilitaire zaken Mart van Ginkelfacilitair@vvrhoon.nl 

OVERIGE FUNCTIES 

Coordinatie & keur velden Wout Messemaker wwmessemaker@gmail.com 

Ledenadministratie Hans van Amerongenledenadministratie@vvrhoon.nl 

Admin. contributies,tuchtzaken,sponsoringLaila van de Kooijlailafinancien@gmail.com 

PR & Communicatie Marco van Wassenaarcommunicatie@vvrhoon.nl

Scheidsrechters coördinatorMichiel Nilssoninfo@rimcom.nl 

Inkoop en Coördinatie kantine Fred de Vendtkantine@vvrhoon.nl 

Onderhoud Mart van Ginkelmartvanginkel@gmail.com

Technische Commissie Rien Heijboertechnischecommissie@vvrhoon.nl 

TOERNOOICOMMISSIE 

Lisette van den Bostoernooien@vvrhoon.nl 

Patricia van der Ploeg

SPONSORCOMMISSIE 

CoordinatieMarco van Wassenaarsponsorcommissie@vvrhoon.nl 

JEUGD COMMISSIE 

Voorzitter vacantvoorzitterjeugd@vvrhoon.nl

Secretaris Alex ‘t Hartsecretarisjeugd@vvrhoon.nl 

TECH. COMMISSIE JEUGD 

Technische Jeugd Commissie tjc@vvrhoon.nl 

Technisch coördinator vacantjeugdcoordinator@vvrhoon.nl 

Hoofdtrainer A trainer-a@vvrhoon.nl 

Hoofdtrainer B Stef Huszariktrainer-b@vvrhoon.nl 

Hoofdtrainer C Nick vd Schee, Frank Boutersetrainer-c@vvrhoon.nl 

Hoofdtrainer D Stefan Riedijk trainer-d@vvrhoon.nl 

Hoofdtrainer E Roy van der Scheetrainer-e@vvrhoon.nl 

Hoofdtrainer F  trainer-f@vvrhoon.nl

Hoofdtrainer Mini Hans Scheperstrainer-mini@vvrhoon.nl

LEEFTIJDSCOORDINATOREN JEUGD

Categorie A vacantJO19coordinator@vvrhoon.nl 

Categorie B Corinna van den BergJO17coordinator@vvrhoon.nl 

Categorie C Corinna van den BergJO15coordinator@vvrhoon.nl 

Categorie D Liesbeth NoordergraafJO13coordinator@vvrhoon.nl 

Categorie E Danny KuppenJO11coordinator@vvrhoon.nl 

Categorie F Paolo MarquesJO9coordinator@vvrhoon.nl 

Categorie Mini F Marianella PlaateJO7coordinator@vvrhoon.nl 

SELECTIE TRAINERS 

Selectie (1) Marco van Rijn trainerselectie@vvrhoon.nl 

Selectie (2) Ronard Venekamptrainerselectie2@vvrhoon.nl