• Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterVeldPlaats
    Rhoon VR30+1Binnenmaas, FC VR30+124 sep.20:00veld 1MAASDAM
    Brielle, VV VR30+1Rhoon VR30+124 sep.20:30veld 1MAASDAM
    Rhoon VR30+1Zuidland VR30+124 sep.21:00veld 1MAASDAM
    Zinkwegse Boys VR30+1Rhoon VR30+124 sep.22:00veld 1MAASDAM
    Rhoon 1's-Gravendeel vv 125 sep.14:30M. (Mehmet) Sahanveld 1-RhoonRHOON
    Rijnmond Hoogvliet Sport 5Rhoon 425 sep.14:30veld 3HOOGVLIET ROTTERDAM
    Kethel Spaland, vv 6Rhoon 525 sep.14:30Veld 5 (JO11 wedstrijden)SCHIEDAM
    Concordia O23-1Rhoon O23-125 sep.14:00veld 9DELFT
    v.v. Hekelingen JO19-1Rhoon JO19-125 sep.11:00M. (Martin) Baarsveld 5SPIJKENISSE
    Rhoon JO19-2Slikkerveer JO19-225 sep.11:00veld 2-RhoonRHOON
    Rhoon JO19-3Jonge Spartaan, de JO19-225 sep.12:00veld 3-RhoonRHOON
    Strijen JO17-1Rhoon JO17-125 sep.14:30veld 1STRIJEN
    Rhoon JO17-2Binnenmaas, FC JO17-225 sep.14:30veld 3-RhoonRHOON
    Rhoon JO15-1Smitshoek JO15-325 sep.10:00veld 1-RhoonRHOON
    v.v. Hekelingen JO13-2JMRhoon JO13-125 sep.12:15veld 1SPIJKENISSE
    Rhoon JO11-1OVV JO11-1JM25 sep.09:45veld 2-RhoonRHOON
    Spartaan'20 JO11-6Rhoon JO11-225 sep.13:00veld 3ROTTERDAM
    Rhoon JO11-3Smitshoek JO11-625 sep.08:30veld 3-RhoonRHOON
    OVV JO9-1Rhoon JO9-125 sep.10:00veld 2OOSTVOORNE
    Rhoon JO9-2Pernis JO9-1JM25 sep.08:30veld 2-RhoonRHOON
    v.v. Hekelingen JO8-1Rhoon JO8-125 sep.08:45veld 4SPIJKENISSE
    Rhoon JO8-2v.v. Hekelingen JO8-225 sep.08:30veld 2-RhoonRHOON
    GOZ JO8-1Rhoon JO8-325 sep.08:30veld 1MIJNSHEERENLAND
    Rhoon H1OACN-Boys H327 sep.22:00Rhoon veld 1RHOON
    Rhoon 2NSVV 228 sep.20:00veld 1-RhoonRHOON
    Jonge Spartaan, de 1Rhoon 12 okt.14:30J. (Jaap) van Drunenveld 1MIDDELHARNIS
    Rijnmond Hoogvliet Sport 2Rhoon 22 okt.11:30M. (Marvin) Fraenkveld 1HOOGVLIET ROTTERDAM
    Rhoon 4sv Poortugaal 52 okt.14:30veld 2-RhoonRHOON
    Rhoon 5sv Poortugaal 72 okt.12:00veld 4-Rhoon/WCR (gedeeld)RHOON
    Rhoon O23-1VDL O23-12 okt.14:30veld 1-RhoonRHOON
    Rhoon JO19-1Botlek, SC JO19-12 okt.12:45veld 1-RhoonRHOON
    Rhoon JO19-2VVOR JO19-22 okt.11:00veld 1-RhoonRHOON
    Rhoon JO19-3Meeuwenplaat JO19-22 okt.12:00veld 3-RhoonRHOON
    Rhoon JO17-1FC IJsselmonde JO17-12 okt.11:30veld 2-RhoonRHOON
    sv Poortugaal JO17-3Rhoon JO17-22 okt.14:30veld 8POORTUGAAL
    Excelsior R. JO15-2Rhoon JO15-12 okt.15:00veld 1ROTTERDAM
    Rhoon JO13-1NSVV JO13-22 okt.09:45veld 1-RhoonRHOON
    Botlek, SC JO11-1Rhoon JO11-12 okt.08:30veld 1SPIJKENISSE
    Rhoon JO11-2Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-12 okt.09:45veld 2-RhoonRHOON
    Rhoon JO11-3Heinenoord JO11-1JM2 okt.08:30veld 2-RhoonRHOON
    sv Poortugaal JO9-5Rhoon JO9-22 okt.10:15veld 5POORTUGAAL
    Rhoon JO8-1Kethel Spaland, vv JO8-12 okt.08:30veld 2-RhoonRHOON
    Smitshoek JO8-4Rhoon JO8-22 okt.09:45veld 4BARENDRECHT
    Rhoon JO8-3's-Gravendeel vv JO8-22 okt.08:30veld 2-RhoonRHOON
    OACN-Boys H2Rhoon H14 okt.19:00Rhoon veld 1RHOON
    RHOON 1Spijkenisse 1/2 combi5 okt.20:15veld 1-RhoonRHOON
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.OACN-Boys H1 - Rhoon H11 - 7
    18 sep.Rhoon 1 - DSVP 11 - 3
    18 sep.Rhoon 2 - LYRA 22 - 3
    18 sep.Heinenoord 4 - Rhoon 40 - 2
    18 sep.Rhoon JO19-1 - Barendrecht JO19-41 - 1
    18 sep.Smitshoek JO19-4 - Rhoon JO19-22 - 5
    18 sep.sv Poortugaal JO19-4 - Rhoon JO19-30 - 6
    18 sep.Rhoon JO17-1 - SHO JO17-22 - 2
    18 sep.Zinkwegse Boys JO17-1 - Rhoon JO17-25 - 3
    18 sep.SSS JO15-1 - Rhoon JO15-14 - 0
    18 sep.Rhoon JO13-1 - Meeuwenplaat JO13-12 - 0
    18 sep.Flakkee JO11-1 - Rhoon JO11-14 - 3
    18 sep.SHO JO11-5 - Rhoon JO11-34 - 5
    16 sep.Rhoon 5 - sv Poortugaal 61 - 4
    13 sep.Rhoon H1 - Rijnmond Hoogvliet Sport H13 - 0