• Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterVeldPlaats
    Groote Lindt 1Rhoon 13 dec.14:00A.H. (Rick) van RijnsbergenVeld 1 Groote Lindt
    Rhoon 2OVV 23 dec.11:30veld 1-Rhoon
    Smitshoek O23-1Rhoon O23-13 dec.15:00veld 4
    Rhoon O23-3Barendrecht O23-23 dec.12:30veld 4-Rhoon/WCR (gedeeld)
    Flakkee JO19-1Rhoon JO19-13 dec.12:00D. (Daan) Tanisveld 1
    Rhoon JO19-2DRL JO19-13 dec.11:00veld 2-Rhoon
    sv Poortugaal JO12-5Rhoon JO12-13 dec.10:15veld 8 B
    Rhoon JO11-1Simonshaven JO11-1JM3 dec.09:45veld 2-Rhoon B
    Rhoon JO10-1Zwervers, IJVV de JO10-13 dec.09:45veld 2-Rhoon A2
    Rijnm/Hgvl.Sp. JO10-1JMRhoon JO10-23 dec.09:45veld 2 A2
    sv Poortugaal JO10-4Rhoon JO10-33 dec.10:15veld 5 B1
    Rhoon JO9-1Smitshoek JO9-23 dec.09:45veld 2-Rhoon A1
    Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-3Rhoon JO9-23 dec.08:30veld 2 A2
    TransvaliaZW JO9-2Rhoon JO9-33 dec.09:15veld 1 A1
    Rhoon JO8-1Botlek, SC JO8-23 dec.08:30veld 2-Rhoon B1
    Rhoon JO7-2Botlek, SC JO7-23 dec.08:30veld 2-Rhoon A2
    Rijnm/Hgvl.Sp. JO7-1JMRhoon JO7-23 dec.08:50veld 2-Rhoon A1
    Rhoon JO7-2sv Poortugaal JO7-23 dec.09:10veld 2-Rhoon A1
    Rhoon O23-2NSVV O23-17 dec.20:15veld 1-Rhoon
    Rhoon 1v.v. Hekelingen 110 dec.14:30J. (Jerry) Molenaarveld 1-Rhoon
    Zuidland 2Rhoon 210 dec.12:00veld 1
    Rhoon 3Zwartewaal 310 dec.12:30veld 2-Rhoon
    Rhoon O23-1CKC O23-110 dec.11:30veld 1-Rhoon
    Zuidland O23-2Rhoon O23-210 dec.11:30veld 2
    Rhoon O23-3Smitshoek O23-310 dec.12:30veld 4-Rhoon/WCR (gedeeld)
    Rhoon JO19-1Spijkenisse JO19-210 dec.10:00veld 2-Rhoon
    sv Poortugaal JO19-5Rhoon JO19-210 dec.15:00veld 4
    Rhoon JO17-1Rozenburg JO17-110 dec.11:30veld 3-Rhoon
    Rhoon JO12-1Botlek, SC JO12-310 dec.09:45veld 4-Rhoon/WCR (gedeeld) A
    Spijkenisse JO11-7Rhoon JO11-110 dec.09:00veld 3 A
    Slikkerveer JO10-1Rhoon JO10-110 dec.08:30veld 1 B1
    Rhoon JO10-2sv Poortugaal JO10-310 dec.09:45veld 1-Rhoon B1
    Rhoon JO10-3SVB Besiktas JO10-110 dec.09:45veld 1-Rhoon B2
    Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-1Rhoon JO9-110 dec.10:30veld 1 A1
    Rhoon JO9-2Zuidland JO9-310 dec.09:45veld 1-Rhoon A2
    Rhoon JO9-3Slikkerveer JO9-510 dec.09:45veld 1-Rhoon A1
    Zwervers, IJVV de JO8-2Rhoon JO8-110 dec.08:30veld 2 A2
    Coal JO7-1Rhoon JO7-110 dec.10:20veld 2 B1
    Rhoon JO7-1sv Poortugaal JO7-310 dec.10:40veld 2 B1
    Rhoon JO7-2Botlek, SC JO7-110 dec.08:30veld 5 A1
    WCR JO7-2Rhoon JO7-210 dec.08:50veld 5 A1
    Rhoon JO7-2sv Poortugaal JO7-210 dec.09:10veld 5 A1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Rijnmond Hoogvliet Sport H1 - Rhoon H15 - 5
    26 nov.Rhoon 1 - Internos 13 - 4
    26 nov.Hellevoetsluis 3 - Rhoon 22 - 4
    26 nov.Rhoon O23-1 - Kozakken Boys O23-11 - 7
    26 nov.v.v. Hekelingen O23-1 - Rhoon O23-23 - 3
    26 nov.OVV JO19-1 - Rhoon JO19-12 - 2
    26 nov.Rhoon JO19-2 - Barendrecht JO19-53 - 2
    26 nov.Zwaluwen JO12-2 - Rhoon JO12-18 - 6
    26 nov.Rhoon JO11-1 - Zwartewaal JO11-13 - 3
    22 nov.Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - Rhoon 22 - 4
    21 nov.OACN-Boys H3 - Rhoon H11 - 11
    19 nov.ZBC'97 1 - Rhoon 11 - 2
    19 nov.Rhoon 2 - FC Vlotbrug 28 - 1
    19 nov.Charlois, sv O23-1 - Rhoon O23-14 - 1