• Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterPlaats
    OACN-Boys H2Rhoon H128 sep.19:00RHOON
    Barendrecht JO12-3GRhoon JO12-229 sep.18:00BARENDRECHT
    Kethel Spaland, vvRhoon3 okt.14:30D. (Danny) van AalstSCHIEDAM
    Smitshoek 3Rhoon 23 okt.11:45T. (Tim) KruithofBARENDRECHT
    SCO '63 2Rhoon 33 okt.12:00SPIJKENISSE
    Rhoon 4Smitshoek 103 okt.14:30RHOON
    Rhoon 5sv Poortugaal 73 okt.12:15RHOON
    Rhoon JO19-1SHO JO19-23 okt.14:30RHOON
    Rhoon JO19-2SHO JO19-33 okt.12:30RHOON
    Brielle, VV JO19-3Rhoon JO19-33 okt.12:30VIERPOLDERS
    Smitshoek JO17-2Rhoon JO17-13 okt.13:45BARENDRECHT
    Rhoon JO17-3sv Poortugaal JO17-73 okt.14:30RHOON
    Rhoon JO15-1XerxesDZB JO15-23 okt.10:30RHOON
    GOZ JO15-1Rhoon JO15-23 okt.12:00MIJNSHEERENLAND
    Rhoon JO15-3VFC JO15-33 okt.13:45RHOON
    HBSS JO13-1Rhoon JO13-13 okt.10:00SCHIEDAM
    Rhoon JO12-1Barendrecht JO12-13 okt.09:45RHOON
    TransvaliaZW JO12-2Rhoon JO12-23 okt.10:15ROTTERDAM
    Rhoon JO11-1Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-13 okt.09:45RHOON
    Slikkerveer JO10-1Rhoon JO10-13 okt.10:00RIDDERKERK
    Rhoon JO10-2Charlois, sv JO10-33 okt.09:45RHOON
    Rhoon JO10-3sv Poortugaal JO10-33 okt.08:30RHOON
    NSVV JO9-1Rhoon JO9-13 okt.12:15NUMANSDORP
    sv Poortugaal JO9-2Rhoon JO9-23 okt.08:30POORTUGAAL
    Rhoon JO9-3Maense, FC JO9-23 okt.08:30RHOON
    NSVV JO8-1Rhoon JO8-13 okt.10:30NUMANSDORP
    Rhoon JO8-2Spijkenisse JO8-33 okt.08:30RHOON
    FC IJsselmonde JO7-1Rhoon JO7-13 okt.08:30ROTTERDAM
    Botlek, SC JO7-1Rhoon JO7-13 okt.08:50ROTTERDAM
    Rhoon JO7-1Charlois, sv JO7-23 okt.09:10ROTTERDAM
    WCR JO7-2Rhoon JO7-23 okt.08:30RHOON
    sv Poortugaal JO7-1Rhoon JO7-23 okt.08:50RHOON
    Rhoon JO7-2Rijnmond Hoogvliet Sport JO7-13 okt.09:10RHOON
    Rhoon H1LMO H15 okt.22:00RHOON
    Rhoon JO12-3v.v. Hekelingen JO12-57 okt.18:00RHOON
    Rhoon VR30+1Brielle, VV VR30+19 okt.19:00VIERPOLDERS
    Binnenmaas, FC VR30+1Rhoon VR30+19 okt.19:30VIERPOLDERS
    Rhoon VR30+1FC Vlotbrug VR30+19 okt.20:00VIERPOLDERS
    Zinkwegse Boys VR30+1Rhoon VR30+19 okt.21:00VIERPOLDERS
    RhoonBZC / Zuiderpark10 okt.14:30RHOON
    Rhoon 2Strijen 210 okt.11:30RHOON
    BVCB 7Rhoon 410 okt.14:45BERGSCHENHOEK
    RVVH 7Rhoon 510 okt.12:00RIDDERKERK
    sv Poortugaal JO19-2Rhoon JO19-110 okt.11:00POORTUGAAL
    Brielle, VV JO19-2Rhoon JO19-210 okt.12:15VIERPOLDERS
    Rhoon JO19-3GHVV'13 JO19-110 okt.14:30RHOON
    Rhoon JO17-1WFB JO17-110 okt.11:30RHOON
    NSVV JO17-3Rhoon JO17-310 okt.16:05NUMANSDORP
    Rhoon JO17-4Barendrecht JO17-510 okt.11:30RHOON
    msv De Betrokken Spartaan JO15-1Rhoon JO15-110 okt.08:30ROTTERDAM
    Rhoon JO15-2Gravendeel JO15-1G10 okt.13:45RHOON
    OVV JO15-2Rhoon JO15-310 okt.10:00OOSTVOORNE
    Rhoon JO13-1Kethel Spaland, vv JO13-210 okt.09:45RHOON
    Rhoon JO12-3Gravendeel JO12-3G10 okt.09:00RHOON
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Rhoon - Botlek, SC4 - 3
    26 sep.Rhoon 3 - SHO 53 - 8
    26 sep.TransvaliaZW 3 - Rhoon 42 - 4
    26 sep.TransvaliaZW 4 - Rhoon 53 - 1
    26 sep.Rijnmond Hoogvliet Sport JO19-1 - Rhoon JO19-12 - 2
    26 sep.Rhoon JO19-3 - Barendrecht JO19-69 - 1
    26 sep.Rhoon JO17-1 - sv Poortugaal JO17-22 - 1
    26 sep.Strijen JO17-1 - Rhoon JO17-34 - 3
    26 sep.Rhoon JO17-4 - Zwaluwen JO17-26 - 0
    26 sep.Spirit JO15-2 - Rhoon JO15-14 - 1
    26 sep.Rhoon JO15-2 - DRL JO15-10 - 10
    26 sep.Rhoon JO13-1 - Steeds Hooger JO13-13 - 5
    26 sep.Smitshoek JO12-1 - Rhoon JO12-111 - 1
    26 sep.NSVV JO12-3G - Rhoon JO12-34 - 9
    26 sep.Rhoon JO11-1 - Charlois, sv JO11-210 - 2