• JEUGDVOETBALKAMP V.V. RHOON 2020 afgelast

 • Helaas....

  Wegens de omstandigheden en de onzekerheid om dingen in en met groepen samen te kunnen doen heeft het bestuur van v.v. Rhoon gemeend een aantal grootschailige geplande evenementen af te gelasten.

  Zoals ook dit jaarlijkse en traditionele Jeugdvoetbalkamp. De commissie heeft al veel voorbereidend werk gedaan, dank daarvoor,  maar dat moeten we dan maar als een goede oefening zien voor een volgende editie.

  We achten het gezien de huidige omstadigheden en vooruitzichten onverantwoord om dit evenement verder door te zetten.

  Het Bestuur

  -0-0-0-0-0-0-


  Ook dit seizoen gaan we weer met de JO10-, JO11-, JO12-, JO13-, JO14- en JO15- jeugd van V.V. Rhoon op voetbalkamp. We vertrekken op donderdag 21 mei 2020 richting groepsaccommodatie “het mussennest” in Otterlo.

  Zondag 24 mei 2020 verwachten wij aan het begin van de middag weer terug te zijn op V.V. Rhoon. Uiteraard is er ook dit jaar weer een vol programma met o.a. bosspellen en het jaarlijkse terugkerende Kinderbook of Records.

  De kosten om uw kind een geweldig weekend te bezorgen zijn €75,- per kind.

  Wees er snel bij met inschrijven, want het maximaal aantal kinderen dat mee kan is 45 en vol = vol.

  Aanmelden kan via deze link: https://docs.google.com/forms/d/1bLkDOiCq9S3UhmQAMN6JhYAMt0S7rhKePkrKZaOo1HU/edit

  Facebook:  https://www.facebook.com/jeugdkampvvrhoon/

  Vragen: mailto:jeugdkampvvrhoon@gmail.com

  Info accommodatie: https://www.hetmussennest-otterlo.nl/