• LBH Paastoernooi afgelast


  • Door de onzekere omstandigheden rond de verspreiding van het Coronavirus en de maatregelen die er wellicht nog genomen gaan worden (voor of na 6 april), heeft het bestuur van v.v. Rhoon gemeend om op voorhand dit toernooi af te gelasten.

    Dat is jammer voor de organisatie, die al veel voorbereidingen had getroffen, alsmede voor de sponsor - maar niet in het minst voor de voetballende jeugd van onze gasten en v.v. Rhoon want het jeugdtoernooi is jaarlijks een mooi en gezellig drukbezocht evenement.

    Er is nu nog geen zicht op of we wellicht in of na de zomer dit toernooi alsnog kunnen organiseren, al dan niet in afgeslankte of andere vorm, want uiteraard gunnen we kinderen de sportieve en gezellige uitdaging. En, ook niet onbelangrijk, onze kantine en club de inkomsten uit de omzet van zo'n drukbezochte dag.

    We rekenen op ieders begrip voor deze uitzonderlijke situatie.

    Het Bestuur