• Rhoon 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 14:30Rhoon 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1Sportpark De Omloop
    18 mei. 14:30Rozenburg 1 - Rhoon 1Sportpark West
    25 mei. 14:30Rhoon 1 - Botlek, SC 1Sportpark De Omloop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Rhoon 1 - Vierpolders 11 - 1
    20 apr.'s-Gravendeel vv 1 - Rhoon 11 - 2
  • Poulestanden Rhoon 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Binnenmaas, FC 123183272215157
    2OVV 123151770313946
    3Rozenburg 123151771383346
    4Oud-Beijerland 123143672363645
    5's-Gravendeel vv 123114856332337
    6Rijnmond Hoogvliet Sport 12396857372033
    7Rhoon 12295852351732
    8Vierpolders 12395947371032
    9Jonge Spartaan, de 1231011251411031
    10Den Bommel 12386958401830
    11GHVV'13 12292114945429
    12Botlek, SC 12364133855-1722
    13Pernis 12345142853-2517
    14Piershil 12300238227-2190

    Poulestanden Rhoon 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rhoon 13210132117
    2VDL 1312011655
    3Spartaan'20 131119904
    4TransvaliaZW 13003319-160

    Poulestanden Rhoon 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 211009093
    2XerxesDZB11009183
    3fc Boshuizen 111008083
    4Hillegersberg, vv 111008083
    5Rijnvogels11008083
    6BZC / Zuiderpark 111008263
    7Leonidas 111007163
    8VFC 111007163
    9Spijkenisse11007253
    10Alphense Boys 111006153
    11Deltasport 111006153
    12TAC'90 111006153
    13sv Poortugaal 111006243
    14Capelle11004043
    15Sportlust '4611004043
    16Ter Leede 211004043
    17Zuidland 111004043
    18FC Oegstgeest 111004133
    19Te Werve11004133
    20DOSR 111003033
    21SC Feyenoord11003033
    22Alphense Boys11005323
    23Berkel 111005323
    24Heinenoord 111003123
    25Jodan Boys11003123
    26Nootdorp11003123
    27SCO '63 111003123
    28SVS 111003123
    29NSVV 111002023
    30RVVH 111002023
    31Sparta (AV) 111002023
    32Wippolder 111002023
    33Leonidas11005413
    34Barendrecht 211003213
    35Coal 111003213
    36Oliveo 111003213
    37SDV 111003213
    38Be Fair 111002113
    39HMSH 111001013
    40Quick 211001013
    41Wateringse Veld Kranenburg 111001013
    42DBGC 111004403
    43Honselersdijk 111003303
    44FC 's-Gravenzande11003303
    45ONA 111002203
    46Nieuwerkerk 111002203
    47's-Gravendeel vv 111002203
    48Full Speed 111001103
    49Westlandia 111001103
    50Slikkerveer 110014400
    51Hazerswoudse Boys 110013300
    52FC Oudewater 110013300
    53Oud-Beijerland 110012200
    54Rhoon 110012200
    55Nieuwenhoorn 110012200
    56FC IJsselmonde 110011100
    57Wilhelmus 110011100
    58Dilettant 1100145-10
    59Floreant 1100123-10
    60Meeuwenplaat 1100123-10
    61Smitshoek100123-10
    62WVC 1100123-10
    63ROAC 1100112-10
    64Den Hoorn 1100101-10
    65FC Vlotbrug 1100101-10
    66Voorschoten`97 1100101-10
    67Maense, FC 1100135-20
    68Teylingen 1100135-20
    69Antibarbari 1100113-20
    70Houtwijk sv 1100113-20
    71OVV 1100113-20
    72SEP 1100113-20
    73VUC 1100113-20
    74Blauw-Zwart 1100102-20
    75Die Haghe 1100102-20
    76SJZ 1100102-20
    77Vredenburch 1100102-20
    78CVC Reeuwijk 1100114-30
    79NSV '46 1100114-30
    80HDV 1100103-30
    81RKAVV100103-30
    82Kethel Spaland, vv 1100126-40
    83Brielle100104-40
    84DSVP 1100104-40
    85Nieuwkoop 1100104-40
    86Stompwijk'92 1100104-40
    87HVC'10 1100127-50
    88DHC 1100116-50
    89KMD 1100116-50
    90MVV '27 1100116-50
    91Woubrugge 1100128-60
    92CION 1100117-60
    93Rijnsburgse Boys 2100117-60
    94Football Factory 1100119-80
    95Charlois, sv 1100108-80
    96Zoetermeer, fc 1100108-80
    97Zwartewaal 1100108-80
    98Bernardus 1100109-90