• Rhoon JO15-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 11:00Rhoon JO15-1 - CWO JO15-1Sportpark De Omloop
    11 mei. 11:00Rhoon JO15-1 - PPSC JO15-1Sportpark De Omloop
    18 mei. 12:00v.v. Hekelingen JO15-1 - Rhoon JO15-1Sportpark Het Spui
    25 mei. 11:00Rhoon JO15-1 - Blijdorp JO15-1Sportpark De Omloop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Spartaan'20 JO15-7M - Rhoon JO15-10 - 12
  • Poulestanden Rhoon JO15-1 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC IJsselmonde JO15-11090163125127
    2Rhoon JO15-1109015494527
    3Spartaan'20 JO15-41080232151724
    4SVB Besiktas JO15-11071250183222
    5Gravendeel JO15-1G1061337241319
    6Smitshoek JO15-3104062031-1112
    7Charlois, sv JO15-3102262142-218
    8Barendrecht JO15-3102262045-258
    9sv Poortugaal JO15-3102171656-407
    10Zwervers, IJVV de JO15-2101271542-275
    11Slikkerveer JO15-2100191044-341

    Poulestanden Rhoon JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rhoon JO15-12200110116
    2Spijkenisse JO15-331118534
    3Excelsior'20 JO15-23021413-92
    4VVOR JO15-2201138-51

    Poulestanden Rhoon JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rhoon JO15-111003123
    2Smitshoek JO15-3100113-20

    Poulestanden Rhoon JO15-1 (B3620 Onder 15 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rhoon JO15-111005323
    2v.v. Hekelingen JO15-2100135-20

    Poulestanden Rhoon JO15-1 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rhoon JO15-166003313218
    2v.v. Hekelingen JO15-166003042618
    3CWO JO15-16420169714
    4Excelsior'20 JO15-274121919013
    5PPSC JO15-164022191212
    6Zwaluwen JO15-273132017310
    7VFC JO15-273131114-310
    8Blijdorp JO15-173131219-710
    9Zestienhoven JO15-172051621-56
    10sv Poortugaal JO15-282061631-156
    11Charlois, sv JO15-381071328-153
    12Spartaan'20 JO15-7M7007237-350

    Poulestanden Rhoon JO15-1 (B3680 Onder 15 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ROAC JO15-1110010193
    2FC IJsselmonde JO15-111009273
    3Concordia JO15-311003123
    4Moordrecht JO15-111004313
    5Rohda '76 JO15-111004313
    6Bernardus JO15-111001013
    7v.v. Hekelingen JO15-111003303
    8Schipluiden JO15-111000003
    9Rhoon JO15-110013300
    10DHL JO15-210010000
    11Neptunus-Schiebroek JO15-1100134-10
    12Voorschoten`97 JO15-2100134-10
    13ONA JO15-1100101-10
    14Verburch JO15-2100113-20
    15Bergambacht JO15-1100129-70
    16Warmunda, sv JO15-11001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Balao, BrunoTeamspeler
    Breda, Rohan vanTeamspeler
    Hart, Luuk 'tTeamspeler
    Houdtzagers, FrankTeamspeler
    Kok, BerendTeamspeler
    Koster, LeviTeamspeler
    Kuppen, MartijnTeamspeler
    Mulder, DaanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Breda, Frans vanOverige stafTeammanager
    Debidin, SureshTechnische stafTrainer
    Hendrix, StijnTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Wedstrijdverslagen