Voor de jongste voetballers is het zaterdag een spannende dag. Niet alleen vanwege hun voetbalwedstrijd maar om 12:00 uur komt ook de Goedheiligman aan in de haven van Rhoon. Waarmee ook in Albrandswaard de cadeautjesregen zal beginnen op een aantal locaties in het dorp.
Of er die dag ook op de velden cadeautjes worden weggegeven valt nog te bezien. De rood-witte selecties van RHOON 1 en 2 treden deze zaterdag thuis aan tegen de Oranje teams van HBSS uit Schiedam. In hun respectievelijke competities staat ons 1e er minder goed voor dan het 2e want bij één heeft HBSS 5 punten meer maar bij twee heeft HBSS 6 punten minder, mede door een straf.
Dus zal er voldoende spanning zijn en zullen alle partijen zich inzetten voor een positief resultaat.
Ook RHOON 3 en de JO23-2 spelen nog thuis bij de senioren.
Voor de jeugd is er ook weer volop voetbalplezier met meer dan tien thuiswedstrijden vanaf de vroege ochtend 08:30 uur. De kou zit in de lucht dus de ouders/verzorgers even opletten bij het inpakken van de sporttassen dat er voldoende verwarmende kleding in zit (maillots, handschoenen, trainingsjack etc.)
Ook de buren bij WCR hebben weer meer dan tien thuiswedstrijden voor de senioren en jeugdteams dus ook daar een druk programma. Dus vragen we ook deze zaterdag weer aandacht voor de parkeerdruk op het sportcomplex en als het even kan dus per fiets, fatbike, scooter, step of lopend naar de Omloop te komen.
Een mooie en droge Sinterklaasintocht gewenst en voor een natte en voedzame 3e helft kun je natuurlijk altijd in onze kantine terecht. Sportief ook veel voetballend spelplezier en punten pakken!
En vergeet woensdagavond 18:00 uur de Sinterklaasviering voor de jeugd tot 9 jaar bij v.v. Rhoon niet