• Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterVeldPlaats
    v.v. Hekelingen 2Rhoon 227 sep.20:00R.M. (Richard) van Hienenveld 1
    Rhoon JO17-1Slikkerveer JO17-228 sep.18:30veld 2-Rhoon
    DFC 1Rhoon 11 okt.14:30A.H. (Ad) van Drunenveld 1-DFC
    Rhoon 2Botlek, SC 21 okt.11:30Afgeschermdveld 2-Rhoon
    Rijnmond Hoogvliet Sport 4Rhoon 31 okt.14:30veld 1
    Rhoon O23-1Roosendaal O23-11 okt.11:30veld 1-Rhoon
    Smitshoek O23-2Rhoon O23-21 okt.14:30veld 2
    Rhoon O23-3SSS O23-11 okt.12:30veld 4-Rhoon/WCR (gedeeld)
    Barendrecht JO19-3Rhoon JO19-11 okt.15:00veld 4
    Rhoon JO19-2v.v. Hekelingen JO19-21 okt.11:00veld 3-Rhoon
    Charlois, sv JO17-2Rhoon JO17-11 okt.14:30veld 3
    Rhoon JO11-1sv Poortugaal JO11-61 okt.09:45veld 2-Rhoon A
    Rhoon JO10-1XerxesDZB JO10-11 okt.09:45veld 2-Rhoon B1
    Spijkenisse JO10-3Rhoon JO10-21 okt.11:00veld 7B A1
    Rhoon JO10-3sv Poortugaal JO10-51 okt.09:45veld 2-Rhoon B2
    Rhoon JO9-1Barendrecht JO9-31 okt.09:45veld 3-Rhoon A1
    Rhoon JO9-2Smitshoek JO9-51 okt.09:45veld 3-Rhoon A2
    Spijkenisse JO9-4Rhoon JO9-31 okt.08:30veld 7B A1
    Rhoon JO8-1Spijkenisse JO8-31 okt.08:30veld 2-Rhoon A1
    Zwaluwen JO7-4Rhoon JO7-11 okt.08:30veld 1-WCR B2
    Rhoon JO7-1WCR JO7-11 okt.08:50veld 1-WCR B1
    sv Poortugaal JO7-2Rhoon JO7-11 okt.09:10veld 1-WCR B2
    Smitshoek 1/2 combiRHOON 14 okt.20:00veld 1BARENDRECHT
    Rhoon O23-2Zuidland O23-25 okt.20:00veld 1-Rhoon
    Rhoon 1Oud-Beijerland 18 okt.14:30veld 1-Rhoon
    sv Poortugaal 3Rhoon 28 okt.12:00veld 4
    Rhoon 3WCR 28 okt.12:30veld 2-Rhoon
    Rhoon O23-1Charlois, sv O23-18 okt.11:30veld 1-Rhoon
    Rhoon O23-2Brielle, VV O23-18 okt.14:30veld 2-Rhoon
    Smitshoek O23-3Rhoon O23-38 okt.12:15veld 4
    Rhoon JO17-1Barendrecht JO17-48 okt.11:30veld 3-Rhoon
    Rhoon JO13-1Nieuwenhoorn JO13-28 okt.10:00veld 1-Rhoon
    Spijkenisse JO11-7Rhoon JO11-18 okt.10:15veld 6 A
    Rhoon JO10-1Slikkerveer JO10-18 okt.09:45veld 2-Rhoon B2
    v.v. Hekelingen JO10-3Rhoon JO10-38 okt.08:30veld 4 B2
    Spartaan'20 JO9-3Rhoon JO9-18 okt.08:30veld 3 A1
    TransvaliaZW JO9-2Rhoon JO9-28 okt.09:30veld 1 A1
    Rhoon JO9-3Pernis JO9-2JM8 okt.09:45veld 3-Rhoon A1
    Rhoon JO8-1v.v. Hekelingen JO8-28 okt.08:30veld 2-Rhoon A1
    sv Poortugaal JO7-3Rhoon JO7-18 okt.10:30veld 6 A2
    Rhoon JO7-1Rijnm/Hgvl.Sp. JO7-1JM8 okt.10:50veld 6 A1
    sv Poortugaal JO7-2Rhoon JO7-18 okt.11:10veld 6 A2
    Rhoon H1OACN-Boys H110 okt.20:00Rhoon veld 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Rhoon H1 - Rijnmond Hoogvliet Sport H16 - 4
    24 sep.Rhoon 1 - Zwaluwe 10 - 2
    24 sep.SHO O23-1 - Rhoon O23-11 - 0
    24 sep.NSVV O23-2 - Rhoon O23-30 - 6
    24 sep.NSVV JO19-2 - Rhoon JO19-211 - 0
    24 sep.Rhoon JO17-1 - Excelsior R. JO17-20 - 2
    24 sep.sv Poortugaal JO13-2 - Rhoon JO13-16 - 0
    24 sep.Fc Vlotbrug JO11-6JM - Rhoon JO11-10 - 13
    21 sep.Barendrecht 7 - Rhoon 32 - 2
    19 sep.Rhoon H1 - OACN-Boys H311 - 3
    17 sep.Charlois, sv 1 - Rhoon 11 - 1
    17 sep.Rhoon 3 - SHO 41 - 2
    17 sep.Rhoon O23-2 - Smitshoek O23-43 - 1
    17 sep.LYRA O23-2 - Rhoon O23-31 - 2
    17 sep.TransvaliaZW JO13-1 - Rhoon JO13-15 - 0