• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatie
    za 03-dec.08:30Rhoon JO8-1 - Botlek, SC JO8-2Sportpark De Omloop
    za 03-dec.08:30Rhoon JO7-2 - Botlek, SC JO7-2Sportpark De Omloop
    za 03-dec.08:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-3 - Rhoon JO9-2Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    za 03-dec.08:50Rijnm/Hgvl.Sp. JO7-1JM - Rhoon JO7-2Sportpark De Omloop
    za 03-dec.09:10Rhoon JO7-2 - sv Poortugaal JO7-2Sportpark De Omloop
    za 03-dec.09:15TransvaliaZW JO9-2 - Rhoon JO9-3Sportpark TransvaliaZW
    za 03-dec.09:45Rhoon JO9-1 - Smitshoek JO9-2Sportpark De Omloop
    za 03-dec.09:45Rhoon JO11-1 - Simonshaven JO11-1JMSportpark De Omloop
    za 03-dec.09:45Rhoon JO10-1 - Zwervers, IJVV de JO10-1Sportpark De Omloop
    za 03-dec.09:45Rijnm/Hgvl.Sp. JO10-1JM - Rhoon JO10-2Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    za 03-dec.10:15sv Poortugaal JO12-5 - Rhoon JO12-1Sportpark Polder Albrandswaard
    za 03-dec.10:15sv Poortugaal JO10-4 - Rhoon JO10-3Sportpark Polder Albrandswaard
    za 03-dec.11:00Rhoon JO19-2 - DRL JO19-1Sportpark De Omloop
    za 03-dec.11:30Rhoon 2 - OVV 2Sportpark De Omloop
    za 03-dec.12:00Flakkee JO19-1 - Rhoon JO19-1D. (Daan) TanisSportpark Van Pallandtpolder
    za 03-dec.12:30Rhoon O23-3 - Barendrecht O23-2Sportpark De Omloop
    za 03-dec.14:00Groote Lindt 1 - Rhoon 1A.H. (Rick) van RijnsbergenSportpark Bakestein
    za 03-dec.15:00Smitshoek O23-1 - Rhoon O23-1Sportpark Smitshoek
    wo 07-dec.20:15Rhoon O23-2 - NSVV O23-1Sportpark De Omloop
    za 10-dec.08:30Rhoon JO7-2 - Botlek, SC JO7-1Sportpark Polder Albrandswaard
    za 10-dec.08:30Slikkerveer JO10-1 - Rhoon JO10-1Sportpark Reyerpark
    za 10-dec.08:30Zwervers, IJVV de JO8-2 - Rhoon JO8-1YVV De Zwervers- De Groote Stee
    za 10-dec.08:50WCR JO7-2 - Rhoon JO7-2Sportpark Polder Albrandswaard
    za 10-dec.09:00Spijkenisse JO11-7 - Rhoon JO11-1Sportpark Jaap Riedijk
    za 10-dec.09:10Rhoon JO7-2 - sv Poortugaal JO7-2Sportpark Polder Albrandswaard
    za 10-dec.09:45Rhoon JO9-3 - Slikkerveer JO9-5Sportpark De Omloop
    za 10-dec.09:45Rhoon JO12-1 - Botlek, SC JO12-3Sportpark De Omloop
    za 10-dec.09:45Rhoon JO10-2 - sv Poortugaal JO10-3Sportpark De Omloop
    za 10-dec.09:45Rhoon JO10-3 - SVB Besiktas JO10-1Sportpark De Omloop
    za 10-dec.09:45Rhoon JO9-2 - Zuidland JO9-3Sportpark De Omloop
    za 10-dec.10:00Rhoon JO19-1 - Spijkenisse JO19-2Sportpark De Omloop
    za 10-dec.10:20Coal JO7-1 - Rhoon JO7-1Sportpark Coal
    za 10-dec.10:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-1 - Rhoon JO9-1Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    za 10-dec.10:40Rhoon JO7-1 - sv Poortugaal JO7-3Sportpark Coal
    za 10-dec.11:30Rhoon O23-1 - CKC O23-1Sportpark De Omloop
    za 10-dec.11:30Rhoon JO17-1 - Rozenburg JO17-1Sportpark De Omloop
    za 10-dec.11:30Zuidland O23-2 - Rhoon O23-2Groot-Nibbeland
    za 10-dec.12:00Zuidland 2 - Rhoon 2Groot-Nibbeland
    za 10-dec.12:30Rhoon O23-3 - Smitshoek O23-3Sportpark De Omloop
    za 10-dec.12:30Rhoon 3 - Zwartewaal 3Sportpark De Omloop
    za 10-dec.14:30Rhoon 1 - v.v. Hekelingen 1J. (Jerry) MolenaarSportpark De Omloop
    za 10-dec.15:00sv Poortugaal JO19-5 - Rhoon JO19-2Sportpark Polder Albrandswaard
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    ma 28-nov.Rijnmond Hoogvliet Sport H1 - Rhoon H15 - 5
    za 26-nov.v.v. Hekelingen O23-1 - Rhoon O23-23 - 3
    za 26-nov.Rhoon 1 - Internos 13 - 4
    za 26-nov.OVV JO19-1 - Rhoon JO19-12 - 2
    za 26-nov.Hellevoetsluis 3 - Rhoon 22 - 4
    za 26-nov.Rhoon JO19-2 - Barendrecht JO19-53 - 2
    za 26-nov.Rhoon O23-1 - Kozakken Boys O23-11 - 7
    za 26-nov.Rhoon JO11-1 - Zwartewaal JO11-13 - 3
    za 26-nov.Zwaluwen JO12-2 - Rhoon JO12-18 - 6